Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » 13 ЛЮТОГО
Довідка про погодні умови та стан проїзду на автодорогах державного значення в Україні станом на 08-00 год.

13 ЛЮТОГО
Довідка про погодні умови та стан проїзду на автодорогах державного значення в Україні станом на 08-00 год.

Проїзд дорогами державного значення та на перевальних ділянках доріг забезпечено, обмежень та ускладнень в русі немає. Дорожні підприємства працюють в цілодобовому режимі.

Станом на 08-00 год. 13 лютого 2018 р. опади у вигляді невеликого снігу спостерігаються майже по всій території країни, де випало до 5 см. В Київській, Черкаській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській та на півдні країни без опадів.

Температура повітря в північних та східних -10°-2°С, в західних областях 0°-7°С, в центральних та на півдні коливається від -5° до +1°С.
На перевальних ділянках йде невеликий сніг. Температура повітря від -2°-7°С. Стан покриття на перевалах мокре, на Вишківському перевалі засніжене.

Стан покриття на автодорогах державного значення у Чернігівській, Волинській, Івано-Франківській, Дніпропетровській та Луганській областях місцями засніжене, в Кіровоградській та Рівненській місцями накат, в Черкаській та Запорізькій ожеледиця. На решті території України покриття мокре.

Для оперативного забезпечення проїзду в Україні дорожніми організаціями задіяно понад 500 одиниць техніки та понад 800 робітників, на чергуванні 858 одиниць техніки та 1198 робітники.

За повідомленням УкрГМЦ 13 лютого у східній половині країни та західних областях сніг, на решті території без опадів. 
Температура вночі 4-9° морозу, в Карпатах10-15°морозу, на Закарпатті 3-5° тепла, у південній частині вночі 2-7° морозу, вдень близько 0°.
Вітер північно-східний 5-10м/с.

Закликаємо водіїв бути уважними та обережними за кермом! Неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху, слідкуйте за дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість!