Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » 19 квітня Славомір Новак взяв участь у засіданні Громадської ради при державному агентстві автомобільних доріг

19 квітня Славомір Новак взяв участь у засіданні Громадської ради при державному агентстві автомобільних доріг

19 квітня відбулося засідання  Громадської ради при Державному агентстві автомобільних доріг. У ході засідання було обговорено питання підсумків роботи дорожньої галузі у 2016 році, планів роботи Держагентства на 2017, особливостей проведення робіт із  ліквідації ямковості та деформацій дорожнього покриття, ремонтно-будівельних робіт. Окрему увагу учасники зустрічі приділили питанням фінансування галузі та планування робіт.

У засіданні взяв участь керівник Укравтодору Славомір Новак, який зазначив, що однією із фундаментальних змін галузі стане Дорожній фонд, який  запрацює з початку 2018 року.  «Найголовніше з того, що ми зробили в Польщі, дозволило нам здійснювати довготермінове планування, -  зауважив керівник Укравтодору Славомір Новак. - Це нам дало змогу планувати роботи на довші терміни, ніж один рік». Він зазначив, що для проведення якісних ремонтів потрібно мати довготермінове фінансування, передбачати  довготермінові закупівлі, планувати системний графік ремонтів.

Славомір Новак: «Дороги швидко не будуються, будівництво триває два, три, чотири роки. Якщо хочемо мати добру якість за дешеві кошти, мусимо це передбачити на багато років наперед. Цей механізм запрацює – спочатку повільно, але запрацює і невдовзі дасть хороші результати».

Учасники зустрічі обговорили також інші актуальні питання розвитку дорожньої галузі та підтвердили готовність до подальшої співпраці.