Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » 20 квітня Міністр інфраструктури Володимир Омелян та керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак провели робочу нараду на будівельному майданчику підрядника «Azvirt» (Азербайджан)

20 квітня Міністр інфраструктури Володимир Омелян та керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак провели робочу нараду на будівельному майданчику підрядника «Azvirt» (Азербайджан)

20 квітня Міністр інфраструктури Володимир Омелян та керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак провели робочу нараду на будівельному майданчику підрядника «Azvirt» (Азербайджан) та перевірили стан мобілізації підрядника для початку виконаня робіт з капітального ремонту дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичи в межах Київської та Чернігівської областей.

Участь у нараді взяли також представники підрядної компанії «AzVirt» LLC та інженери технічного нагляду FIDIC корейської компанії Dongsung Engineering CO., LTD.

У межах реалізації проекту з капітального ремонту дороги М-01 на ділянці від Києва до транспортного вузла Кіпті, включаючи об’їзну дорогу м. Бровари буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано існуючі шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки а також влаштовано зовнішнє освітлення.


Протяжність ділянки дороги, де буде проводитися ремонт, становитиме 80 км, з яких – 43 км в Київській області, 37 км – в Чернігівській. Термін реалізації проекту – 2 роки.

Капітальний ремонт здійснюється за рахунок кредитних коштів ЄБРР (Європейського банку реконструкції та розвитку) та ЄІБ (Європейського інвестиційного банку). Роботи планується розпочати найближчими тижнями.

Керівник Укравтодору Славомір Новак: «Я щасливий з того, що ми починаємо роботи на одному з найпроблемніших під’їздів до Києва. На стан цієї дороги ми отримували велику кількість нарікань, особливо стосовно Броварської об’їзної дороги. Певен, що за два роки ця дорога буде капітально відремонтована і приведена у відповідність до сучасних європейських стандартів.
Швидкісне шосе М-01 Київ – Кіпті має стати найкращим під’їздом до столиці України».

Наразі у межах співпраці Укравтодору з міжнародними фінансовими організаціями за рахунок кредитних коштів реалізуються проекти: реконструкція дороги М-03 на ділянці Лубни – Полтава – Валки, будівництво об'їзних доріг трьох населених пунктів по трасі М-03 в Полтавській області, включаючи Південно-західну об’їзну дорогу Полтави, реконструкція Північної об’їзної дороги м. Житомир по трасі М-06, реконструкція та капітальний ремонт М-12 від Хмельницького до кордону з Вінницькою областю.
У межах співпраці з МФО найближчим часом планується капітальний ремонт дороги М-05 від Білої Церкви до Умані, будівництво Північної об’їзної Львова та перша черга Північної об’їзної Тернополя.