Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » 24.01.2019
ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ про СТАН ПРОЇЗДУ ДОРОГАМИ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ (постійно оновлюється)

24.01.2019
ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ про СТАН ПРОЇЗДУ ДОРОГАМИ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ (постійно оновлюється)

Учора протягом доби найскладніші погодні умови спостерігалися в Київській, Черкаській, Кіровоградській, Вінницькій, Одеській, Миколаївській, а надвечір - у Полтавській областях.

Наразі рух транспорту відновлено в усіх областях.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями було задіяно в роботі близько 1500 одиниць техніки та понад 2000 співробітників.

У зв’язку з проведенням комплексу заходів з очищення покриття від снігу та оброблення його протиожеледними матеріалами, а також для упередження ускладнення дорожнього руху протягом доби вводилися тимчасові обмеження на рух великовагових транспортних засобів на дорогах державного зазначення в 7 областях.

Наразі повністю знято всі обмеження та відновлено рух транспорту в Черкаській, Кіровоградській, Вінницькій, Одеській , Київській, Полтавській, Миколаївській областях.

Миколаївська область
З 08-00 год. 24.01.2019 р. знято обмеження в русі для великовагових транспортних засобів на а/д М-13 Кропивницький – Платонове, км 76+432 – км 157+067 (від межі із Кіровоградською областю до межі з Одеською областю).

В`їзд в м. Кропивницький для всіх видів транспорту відкрито.

В`їзд в м. Київ для всіх видів транспорту відкрито.

Сьогодні протягом дня сніг з дощем та дощ будуть спостерігатися в центральних та східних областях. Існує небезпека ожеледиці.

Просимо враховувати цю інформацію при плануванні своїх подорожей.

Перелік стоянок та місць відстою транспортних засобів на дорогах державного значення - за областями - розміщено за посиланням:
http://ukravtodor.gov.ua/…/perelik_stoianok_ta_mists_vidsto…

Цілодобово: телефон Чергового Укравтодору 044-287-11-40
Просимо слідкувати за оперативною інформацією на нашій сторінці в фейсбук: https://www.facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua/

Будьте уважні та обережні в дорозі !