УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Угода про позику від МБРР у 560 мільйонів доларів набула чинності на тиждень раніше

Угода про позику від МБРР у 560 мільйонів доларів набула чинності на тиждень раніше

11 лютого 2016 року Угода про надання позики від МБРР у 560 мільйонів доларів США на розвиток української дорожньої мережі  набула законної чинності

 

«Українська сторона повністю виконала усі необхідні умови для отримання позики на розвиток дорожньої мережі країни, тому Угода набула чинності на тиждень раніше, ніж ми очікували і це було заплановано. Крім того, за висновком Міністерства юстиції, ця Угода не потребує ратифікації, оскільки позика вже врахована в законі про Держбюджет на цей рік», – зазначила Лілія Горбатюк Начальник Відділу міжнародного співробітництва та інвестицій Укравтодору.

За її словами, завдяки цьому, Укравтодор вже у березні може розпочати закупівлю робіт та послуг, необхідних для реалізації третього спільного з МБРР Проекту розвитку дорожньої галузі.

 

Нагадаємо, 19 листопада 2015 року, Світовий банк та Укравтодор підписали Угоду про надання позики від МБРР у розмірі 560 мільйонів доларів США на фінансування третього спільного проекту – «Проект розвитку дорожньої галузі». Угода мала набрати чинності через 90 днів після її підписання.

В рамках  підписаної угоди, використання коштів  передбачено на модернізацію ділянки Полтава-Валки автомобільної дороги М-03 Київ–Харків–Довжанський, поліпшення безпеки руху на основних транспортних магістралях країни та запровадження проекту експлуатаційного утримання за кінцевим результатом (OPRC) на автомобільних дорогах М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці Київ – Бориспіль, М-06 Київ – Чоп на ділянці Київ – Броди та М-07 Київ – Ковель – Ягодин. Крім того, за ці кошти передбачено придбання консультативних послуг із проектування автоматичної системи зважування вантажного транспорту та нарахування плати перевізникам за проїзд автомобільними дорогами України. 

Прес-служба Укравтодору