УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » 5-ий Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху

5-ий Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, за ініціативою Міністерства охорони здоров'я та за підтримки Міністерства інфраструктури, з 6 по 12 травня 2019 року в Україні пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Мета Тижня – об'єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та популяризації дотримання правил дорожнього руху.

За цей період дорожніми підприємствами здійснені заходи з покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на автомобільних дорогах загального користування: відновлено чи замінено біля 1,8 тис. дорожніх знаків та забезпечено видимість біля 3 тис. дорожніх знаків, приведено до належного санітарного стану біля 2,5 тис. зупинок громадського транспорту, автопавільйонів та елементів санітарного облаштування, забезпечено нормативну видимість на підходах до  560 залізничних переїздів, на яких замінено 350 дорожніх знаків.

Разом з тим, в межах розташування 750-ти навчальних закладів проведено перевірки доріг на відповідність їх схемам організації дорожнього руху, забезпечено відновлення попереджувальних дорожніх знаків та інформаційних панно в місцях концентрації ДТП (41 місце) та ділянках з підвищеною аварійністю (82 місця).

 Крім того перевірено облаштування 441 місця проведення робіт на відповідність схемам ДСТУ8749:2017, із них приведено у відповідність до зазначеного ДСТУ - 202.