УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На Прикарпатті завершили будівництво мосту через Дністер

На Прикарпатті завершили будівництво мосту через Дністер

Завершене будівництво мосту через р. Дністер біля с. Сівка-Войнилівська на дорозі Т-09-10 Бурштин – Калуш. Нині очікуємо офіційних дозволів щодо введення в експлуатацію.

«Міст, який будується з 1994 року нам вдалося побудувати за 1 рік. На завершальній стадії і капітальний ремонт мосту на дорозі Н-10 у селі Бондарів.

В рамках Національної програми відновлення мостів у найближчі 3-4 роки ми зможемо повністю відновити мостове господарство Івано-Франківщини» – прокоментував Олександр Кубраков, Голова Укравтодору під час візиту на Івано-Франківщину 18 вересня.

Довжина мосту — 240 метрів. Він складається з 10 прогонів: 6 залізобетонних по 18 метрів та 4 сталезалізобетонних по 33 метри. Роботи на об’єкті тривали рік.

Підрядник: Компанія ПБС.

Будівництво мосту розпочали ще у 1994 році. За цей час влаштували опори мосту, змонтували металічні та залізобетонні балки на 4 прогонах. У зв’язку з відсутністю фінансування у 2009 році роботи припинено. Відновилося фінансування у 2019 році.

За рік:

  • змонтовано прогонову будову;
  • влаштовано накладну плиту;
  • влаштовано асфальтобетон на проїзній частині;
  • змонтоване перильне огородження;
  • встановлені під’їзди до об’єкту та влаштоване бар’єрне огородження, змонтоване освітлення;

Триває нанесення розмітки та нових дорожніх знаків.

Паралельно завершуємо роботи з капітального ремонту мостового переходу на км 82+881 автомобільної дороги Н-10 Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига протяжністю 54,6 м.

В Івано-Франківській області завершені процедури закупівлі з будівництва та капітального ремонту ще 3 мостів-довгобудів, щоб розпочати роботи на них цього року. Паралельно триває виготовлення проєктно-кошторисної документації об’єктів на 2021 рік.