УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Андрій Івко презентував перспективні напрямки державно-приватного партнерства на україно-італійському бізнес-форумі

Андрій Івко презентував перспективні напрямки державно-приватного партнерства на україно-італійському бізнес-форумі

Директор департаменту розвитку доріг Укравтодору став одним зі спікерів заходу, організованому у рамках першого візиту італійської дипломатії до України від початку пандемії ковіду. Участь у заході взяли керівники та представники провідних італійських компаній, українські урядовці, бізнесмени та представники промислових асоціацій та об’єднань.

“У 2020 році ми вийшли на новий рівень співпраці з міжнародними партнерами. Вперше, рівень виконання робіт перевищив плани які оптимістично визначав Уряд.

Зараз той унікальний момент, коли держава відкрита до співпраці та реалізації партнерських програм.Створюються все нові можливості для бізнесу. Розробляються механізми кооперації з орієнтацією на кращі європейські практики.

Маючи обмежені можливості для досягнення своїх цілей, Уряд планує збільшити частку приватних інвестицій у дорожньому секторі.Базуючись на успішних прикладах із сусідніх країн та за сприяння Світового банку, Міністерство інфраструктури України ініціювало розробку моделі залучення інвесторів та, разом з Укравтодором, визначило 6 пілотних ділянок доріг, які слід оновлювати та підтримувати на основі механізму державно-приватного партнерства”, - зазначив під час презентації Андрій Івко.

Захід організований Радою експортерів та інвесторів при МЗС, посольством Італії в Україні, ТПП України та Confindustria у приміщенні Дипломатичної академії при МЗС.