УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Будівництва нового мосту в Кременчуці: стартувало будівництво пірсів на берегах Дніпра

Будівництва нового мосту в Кременчуці: стартувало будівництво пірсів на берегах Дніпра

На Полтавщині реалізовуємо один з мегапроєктів Національної програми відновлення мостів – будівництво 3-кілометрового мостового переходу через р. Дніпро. Новий міст будуватиметься паралельно до старого Крюківського. Нова переправа буде вантовою і матиме 4 смуги руху (по дві в кожному напрямку). Споруда матиме одразу 2 пілони.

Що робимо зараз?

Розпочали зведення пірсів на берегах Дніпра. Вони будуть використовуватися для доставки матеріалів та обладнання під час робіт в рамках будівництва нового мосту.Напередодні стартувало заглиблення сталевих трубчастих паль для улаштування пірса на лівому березі Дніпра.

Планується улаштування двох пірсів на обох берегах. Ширина причалу становитиме 20 метрів, довжина – 36 метрів.

Яким буде новий Кременчуцький міст?

На правому березі Дніпра міст сполучатиметься автошляхом Н-08 Дніпро – Маріуполь. Поблизу Літературного провулка буде збудовано транспортну розв’язку. На лівому березі міст буде сполучатися з нинішньою вуличною мережею Кременчука, зокрема з вул. Велика Набережна. В цих точках передбачено будівництво транспортних розв’язок в різних рівнях.

Контракт за принципом design-build на будівництво мосту підписано 8 лютого 2021 року з турецькою компанією DOĞUŞ İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. Відповідальною за розробку проєктної документації та виконавцем робіт з будівництва моста буде одна компанія.