УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Будівництво транспортної розв'язки на трасі М-05 Київ – Одеса біля Чабанів: частково обмежуємо рух автотранспорту

Будівництво транспортної розв'язки на трасі М-05 Київ – Одеса біля Чабанів: частково обмежуємо рух автотранспорту

У рамках співпраці Укравтодору з міжнародними фінансовими організаціями на двох трасах Київ – Одеса та Київ – Чоп будуємо три транспортні розв'язки.

Зокрема, на трасі М-05 Київ – Одеса - будуємо 2 розв'язки, перша – поблизу с.Чабани та ще одна неподалік с. Віта-Поштова.

Зараз біля с. Чабани ведуться роботи на естакаді із встановлення тимчасових стійок і формоутворювачів по лівій стороні за межами існуючої проїзної частини у напрямку м. Київ.

Далі необхідно встановити тимчасові металеві опори на важкому бетонному фундаменті, як зі сторони розділової смуги, так і з краю узбіччя.

Після цього на металеві опори будуть встановлені двотаврові балки, на які будуть зібрані формоутворювачі. Всі ці види робіт передбачають використання важкої будівельної техніки з перекриттям дороги.

З 5-8 жовтня частина дороги у напрямку столиці буде перекрита, рух здійснюватиметься однією смугою правої проїзної частини у напрямку м. Одеса.

Радимо водіям планувати маршрути з урахуванням обмежень та перепрошуємо за тимчасові незручності.

Підрядна організація: Euro-Asian Construction Corporation Evrascon (Азербайджанська Республіка).