УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Дніпропетровщина: почали ремонт 75,4 км найгіршої ділянки на М-04 Знам’янка — Луганськ — Ізварине

Дніпропетровщина: почали ремонт 75,4 км найгіршої ділянки на М-04 Знам’янка — Луганськ — Ізварине

Йдеться про ділянку від межі з Кіровоградською областю до Криничанського поста поліції, яка пролягає територією П’ятихатського та Криничанського районів.

Що передбачено робочим проєктом?

▪ ремонт асфальтобетонного покриття протяжністю 75,4 км;

▪ після завершення робіт з укладання нового асфальтобетонного покриття будуть проведені роботи з нанесення дорожньої розмітки із застосуванням холодного пластику;

▪ ремонт штучної споруди;

▪ видалення чагарнику, укріплення узбіч;

▪ встановлення дорожніх знаків та бар’єрного огородження;

▪ відновлення автопавільйонів.

Наразі дорожники працюють на межі Кіровоградської та Дніпропетровської областей — видаляють поросль та виконують розкриття проїзної частини від нанесеного ґрунту.

Тендер на поточний середній ремонт згаданої ділянки оголошувався кілька разів — успішною виявилась лише третя спроба. Причина — блокування тендерів у АМКУ групою компаній, які пов’язані з Араїком Амірханяном.

Нагадаємо, що ремонтні роботи у 2020 році ведуться на двох напрямках — від Криничанського поста поліції до межі м. Дніпро та від Криничанського поста поліції до межі з Кіровоградською областю.

Підрядник: ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Дороги державного значення Дніпропетровської області цього року оновлюємо за маршрутним принципом, а саме: Дніпро — Миколаїв, Дніпро — Кропивницький, Дніпро — Нікополь.

Водії, зверніть увагу на те, що рух громадського автотранспорту буде здійснюватися у реверсному режимі. Будьте уважними в місцях проведення робіт — дотримуйтесь швидкісного режиму та звертайте увагу на попереджувальні знаки.