УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » До порту на Одещині буде побудовано нову дорогу

До порту на Одещині буде побудовано нову дорогу

Сьогодні, 6 липня в Одесі відбулася нарада щодо розвантаження мережі місцевих доріг Одеси та забезпечення транспортного сполучення до Одеського морського торгового порту. У обговоренні взяли участь представники місцевої влади, керівництво Укравтодору, Адміністрація морських портів України.

Існуюча мережа міських доріг Одеси не передбачає інтенсивний рух великовантажного транспорту, який сильно ускладнює, а в деяких випадках унеможливлює рух міського транспорту.

На нараді обговорювався концепт будівництва автомобільної дороги від V черги естакади Одеської філії ДП «АМПУ» до автомобільної дороги загального користування державного значення М-28 Одеса – Южний та накопичувального майданчика великовантажних автомобілей в Суворовському районі Одеси.

«Під час візиту Президента ми спілкувалися про необхідність будівництва нової дороги до Одеського морського торгового порту. Сьогодні нам вдалося уточнити усі деталі та фактично запустити новий проєкт – будівництво нової дороги для кращого сполучення із морськими портами, розвантаження міста. Сподіваюся, що разом із Одеською міською радою ми швидко подолаємо усі бюрократичні перепони та якнайшвидше почнемо будівельні роботи» – підкреслив Олександр Кубраков, Голова Укравтодору.

Будівництво дороги потребує виділення близько 20 га землі міста. Протяжність дороги – 4,3 км. Попередній проєкт включає також сполучення існуючої естакади з автомобільною дорогою, накопичувальний майданчик для відстоювання транспорту, майданчик зважування-в-русі (WiM).

Геннадій Труханов, міський голова Одеси, підкреслив значення нової транспортної артерії для міста та відзначив необхідність оновлення всього транспортного коридору, який з’єднує порти Одеси із міжнародними та національними дорогами.

Нагадаємо, 4-5 липня відбулася робоча поїздка Президента України Володимира Зеленського до Одеської області. В рамках візиту Голова Укравтодору Олександр Кубраков доповів про прогрес втілення «Великого будівництва» в регіоні, зокрема план щодо відкриття руху на трьох полосах мосту через Хаджибейський лиман вже у вересні 2020 року.