УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » До уваги водіїв: обмежуємо рух вантажівок трасою Н-14 у Миколаївській області через капремонт

До уваги водіїв: обмежуємо рух вантажівок трасою Н-14 у Миколаївській області через капремонт

З 26 травня через виконання капітального ремонту автомобільної дороги Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв на ділянці км 153+196 – км 235+614 (від межі з Кіровоградською областю до Миколаєва) рух вантажного транспорту, загальною масою понад 10 тонн, буде заборонено.

Об’їзд ділянки капремонту здійснюватиметься автошляхом Н-11 Дніпро – Миколаїв через м. Кривий Ріг з виїздом на Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя до міста Кропивницького. Схема руху додана нижче.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та радимо водіям вантажівок врахувати дану інформацію при плануванні маршрутів. Про відновлення проїзду буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, торік було забетоновано 66 кілометрів автошляху Н-14 у Миколаївській області, та ділянки траси ще не введені в експлуатацію. Наразі на об’єктах ремонту триває організація безпеки дорожнього руху.

Нещодавно розпочався капремонт нової ділянки траси Н-14 (км 153+196 – км 161+204) від с.Возсіятське до межі з Кіровоградською областю. Відновлюємо 8 кілометрів.

Нині практично уся протяжність автодороги Н-14 на Миколаївщині охоплена ремонтом. Тому до його остаточного завершення та введення дороги в експлуатацію діятимуть вагові обмеження на пересування зазначеним автошляхом.