УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » До уваги водіїв! Рух на автомобільній дорозі державного значення  М-21, яка проходить через м. Калинівка, залишається закритим

До уваги водіїв! Рух на автомобільній дорозі державного значення  М-21, яка проходить через м. Калинівка, залишається закритим

Рух для всіх видів транспорту на автомобільній дорозі державного значення  М-21  Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, яка проходить через м. Калинівка, залишається закритим.

Внаслідок пожежі на складах боєприпасів, що розташовані у районі села Калинівка Вінницької області, яка сталася увечері 26.09.2017 р., закрито рух для всіх видів транспорту на автодорозі державного значення  М-21  Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, яка проходить через м. Калинівка. 
Наразі закрито рух всіх видів транспорту, у тому числі залізничного транспорту на перегоні Сосенка - Калинівка Південно-Західної залізниці; повітряного транспорту в радіусі 50 кілометрів від м. Калинівка.
Відключено лінії електропередач Калинівка-УкрФлора та Калинівка-Лаврівка, та газопостачання с. Дорожнє, с.Медвідка і с. Лаврівка.

Станом на 07:00 евакуйовано близько 28 тис. людей, одна людина травмована. Підрозділами ДСНС ліквідовано загоряння 4 житлових будинків, що виникло внаслідок влучання боєприпасів. До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 691 особу та 149 одиниць техніки. 
Про відкриття руху на дорозі  М-21  буде повідомлено додатково.