УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » До уваги водіїв та перевізників!

До уваги водіїв та перевізників!

З настанням зимового періоду, який супроводжується несприятливими погодними  умовами (ожеледь, ожеледиця, сильний снігопад, вітер, який спричиняє утворення снігових переметів на проїзній частині тощо) на автомобільних дорогах загального користування виникають скупчення вантажних транспортних засобів, що негативно впливає на забезпечення життєдіяльності населення та створює небезпечні умови для дорожнього руху.

Затори в дорожньому русі не дають змоги дорожнім підприємствам своєчасно ліквідувати наслідки негоди та відновлювати безпечні умови проїзду такими ділянками автомобільних доріг, а вантажоперевізники позбавлені можливості вчасно доставляти вантаж.

Для ліквідації наслідків стихії дорожні підприємства, підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної поліції вимушені вживати невідкладних заходів із залученням додаткових сил та засобів.

Укравтодор для забезпечення безпечних умов для руху автомобільними дорогами рекомендує водіям у зимовий період використовувати шини, що відповідають стану проїзної частини та, на небезпечних ділянках доріг (гірські перевали, затяжні спуски та підйоми) ланцюги проти ковзання.

З метою уникнення заторів у русі транспортних засобів під час несприятливих погодних умов зимового характеру звертаємося до перевізників завчасно планувати маршрути перевезення вантажів, або здійснювати короткочасні зупинки на існуючих вздовж  доріг загального користування стоянка та тимчасових майданчиках, що дозволить дорожнім підприємствам своєчасно ліквідовувати наслідки стихії та забезпечити належне транспортне сполучення між населеними пунктами.

Інформація про очікувані погодні умови розміщується на веб-сайті Укравтодору та його офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook, сайтах служб автомобільних доріг в областях.

 

 

Файли для завантажування