Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » ДОНЕЦЬКА та ЛУГАНСЬКА області - це УКРАЇНА

ДОНЕЦЬКА та ЛУГАНСЬКА області - це УКРАЇНА

Про це Укравтодор офіційно повідомив на своїх ресурсах та надав офіційний коментар Економічна правда ще в березні цього року.

З огляду на ПРАВОВИЙ СТАТУС Донецької та Луганської областей, планування робіт із експлуатаційного утримання доріг здійснюється стосовно всієї протяжності доріг.

Саме тому при плануванні робіт на рік до Переліку доріг включаються УСІ дороги області.

Будучи відповідальними за публічні кошти, використання коштів на роботи із ремонту та утриманні доріг здійснюється ВИНЯТКОВО на фінансування робіт на ПІДКОНТРОЛЬНІЙ ТЕРИТОРІЇ.

Як свідчить практика минулих років, закладені на початку року кошти у другій половині року перерозподіляються на виконання робіт ВИНЯТКОВО у межах підконтрольних територій.

ЖОДНА із громадських організацій впливу на ці процеси не мала і не має.

Просимо не маніпулювати на темах, які є чутливими для суспільства.

Щодо виконання робіт на території Луганської області станом на 25.07.

1) Державний бюджет (розпорядження КМУ від 17.01.2018 № 78). Передбачено фінансування 8 об’єктів. Капітальний ремонт (міст і шляхопровід) – 2 об’єкти, поточний середній ремонт – 6 об’єктів. Обсяг фінансування - 128,1 млн грн.

На капітальний ремонт мосту оголошено процедури закупівлі послуг – 17.05.2018. Аукціон 09.07.2018. Розгляд пропозицій.

Н-26 Чугуєв – Мілове. Роботи розпочато на 6 об’єктах.
Оперативне виконання – 61,5 млн. грн.

2) Місцевий бюджет. Затверджено фінансування 5 об’єктів поточного середнього ремонту, завершення робіт розпочатих у 2017 році. Обсяг фінансування становить 81,5 млн. грн.
Підрядники визначені по 2 об’єктам. По 3 оголошено процедуру закупівлі послуг. Орієнтовно початок робіт 15.08.2018. Роботи розпочато на 2 об’єктах. Оперативне виконання – 13,7 млн. грн

УСІ ОБ'ЄКТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ на ПІДКОНТРОЛЬНІЙ УКРАЇНІ ТЕРИТОРІЇ