УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом 06-00 год. на 20.02.2021р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом 06-00 год. на 20.02.2021р.

Станом на 06-00 год. 20.02.2021р. сніг місцями у Рівненській, Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській областях з добовим приростом 1-8 см, на іншій території країни без опадів.

Температура повітря -8-22°С, у західних областях -5+2°С.

Стан покриття на а/д державного значення у Волинській, Житомирській, Запорізькій, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Тернопільській, Чернігівській областях місцями засніжений; у Івано-Франківській області снігова каша; у Дніпропетровській області спостерігається ожеледиця, в інших регіонах переважно сухий.

На перевальних ділянках доріг невеликий сніг та дощ. Покриття доріг переважно мокре, на Яблунецькому, Ужоцькому та Вишківському перевалах місцями засніжене, з добовим приростом снігового покриву 1-8 см. Температура повітря –3+1°С.

На дорогах державного значення проводяться роботи з розчистки проїзної частини на всю ширину та узбіччя доріг від снігу, ліквідація снігових переметів та обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами.

Проїзд на автодорогах державного значення забезпечено.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору від водіїв надійшло 4 звернення щодо ускладнення руху при зимовому утриманні доріг, по яким вжито оперативних заходів реагування.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 633 одиниць техніки та 787 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 20 лютого зранку у західних областях помірний сніг, подекуди ожеледь; на решті території без істотних опадів. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура вдень -3+2°С; на Закарпатті до +5°С.