УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом 06-00 год. на 21.02.2021р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом 06-00 год. на 21.02.2021р.

Станом на 06-00 год. 21.02.2021р. місцями короткочасний сніг у Донецькій, Полтавській та Сумській  з добовим приростом 1-3 см, в західних областях місцями туман, на іншій території країни без опадів.

Середня температура повітря на території країни -2-4°С, у східних та північних областях  до -7-9°С.

Стан покриття на а/д державного значення у Донецькій та Чернігівській області засніжений; у Дніпропетровській області спостерігається ожеледиця. В інших регіонах переважно мокрий.

На перевальних ділянках доріг без опадів, лише на Закарпатті місцями туман. Покриття доріг переважно мокре, на Вишківському перевалі місцями засніжене. Температура повітря –3-5°С.

На дорогах державного значення проводяться роботи з розчистки проїзної частини на всю ширину та узбіччя доріг від снігу, ліквідація ожеледиці, снігових переметів та обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами.

Проїзд на автодорогах державного значення забезпечено.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору від водіїв надійшло 6 звернення щодо ускладнення руху при зимовому утриманні доріг, по яким вжито оперативних заходів реагування.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 468 одиниць техніки та 555 робітник.

За повідомленням УкрГМЦ 21 лютого мінлива хмарність, на сході та північному сході країни невеликий сніг , на решті території без опадів. На дорогах ожеледиця; у південно-західній частині туман. Вітер західний, південно-західний , 5-10 м/с.

Температура вночі 1-6° морозу (на Прикарпатті 21 лютого і у східних, північно-східних областях 5-10° морозу), вдень 0-5° тепла, на Закарпатті, 22 лютого у південно-західній частині 5-10° тепла.