УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом 06-00 на 02.02.2021р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом 06-00 на 02.02.2021р.

Сніговий циклон, який, рухаючись із південного заходу на північний схід, визначав погодні умови 01 лютого в більшості областей, покинув територію країни. Протягом минулої доби значний сніг з приростом покриву до 20 см випадав у Чернівецькій, Черкаській, Полтавській, південних районах Вінницької, Київської та Сумської областей.

Станом на 06-00 год. 02.02.2021р. невеликий сніг у Львівській та Вінницькій областях; дощі у Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій та на сході; туман у Рівненській, Тернопільській, Полтавській, Кіровоградській, Одеській областях. Температура повітря на заході та півночі -4-12°С, в центрі -1-5°С, на південному сході +2+8°С.

Стан покриття на окремих ділянках а/д державного значення у Волинській, Вінницькій, Київській, Черкаській, Чернігівській областях частково засніжене, в областях з опадами місцями мокре, в решті областей – сухе.

На перевальних ділянках доріг без опадів. Температура повітря 0 -4°С, покриття мокре.

На дорогах державного значення проводяться роботи з обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами, виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу.

Проїзд автомобільними дорогами державного значення забезпечено.

Для координації дій регіональних служб автомобільних доріг при Укравтодорі працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 1025 одиниць техніки та 1369 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 02 лютого у східних та південно-східних областях дощі, на решті території без опадів. Вітер північно-східний з переходом на південно-східний 5-10 м/с, у східних, Херсонській, Запорізькій і Дніпропетровській областях пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі -0-6°С, на півночі до -15 морозу, вдень -1+4°С, на півночі -1-6°С.