Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 03.12.2019р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 03.12.2019р.

02.12.2019 року  з  заходу на територію України перемістився циклон, який рухаючись в північно-центральному напрямку спричинив ускладнення погодних умов, випадання мокрого снігу та ожеледицю. Утворився сніговий  покров  від 2 до 7 см. в гірських районах  західних областях - до 10 см.

Станом на 06-00 год. 03.12.2019 р. та в  нічний час помірні опади були в Сумський області,  центральних, східних та частині південних областей.

Покриття на а/д дорогах державного значення де спостерігались опади – місцями засніжені та мокре. Вінницький та Миколаївській області ожеледиця.

Середня температура повітря  коливається від  -5  до +2°С.

На перевальних ділянках доріг без опадів. Температура повітря -3 -5°С.

На дорогах державного значення виконувались роботи з очистки проїзної частини від снігу та обробка протиожеледними матеріалами.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення було забезпечено,  заторів в русі не було зафіксовано.

Проте були поодинокі випадки зупинок вантажних автомобілів на підйомах через зношеність протекторів в Полтавський, Дніпропетровській та Запорізький областях. По даним випадкам  було оперативне реагування дорожніх служб , ДСНС та патрульної поліції

За повідомленням УкрГМЦ 03  грудня  сніг, вночі у Кіровоградській, Дніпропетровській, Полтавській, Сумській та Харківській областях значний сніг, вдень на Правобережжі невеликий мокрий сніг; температура вночі 0-5° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла, в Карпатах протягом доби 5-10° морозу. У південній частині дощ, вночі з мокрим снігом, подекуди ожеледь; температура вночі близько 0°, вдень 1-6° тепла. На дорогах країни, крім півдня, ожеледиця. Вітер південний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с, у південних, східних та західних областях пориви 15-20 м/с