УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 05.01.2019р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 05.01.2019р.

Внаслідок проходження циклону, який зайшов вранці  04.01.2019 р. до південно-східних областей, найбільше опадів у вигляді снігу та мокрого снігу з поривами вітру до 20 м/с та утворенням снігового покрову до 30 см характерно в південних  районах  Запорізької  та Донецької областей.

  Станом на 06-00 год. 05.01.2019 циклон залишив  територію країни.

В піковий період проходження циклону, з 11-00 год. до 18-00 год. 04.01.2019р., з метою недопущення утворення  заторів і забезпечення якісної роботи снігоприбиральної техніки, тимчасово вводились обмеження руху великовагових транспортних засобів на окремих ділянках доріг Запорізької області.

Для координації дій служб, відповідальних за належне транспортне сполучення, при Укравтодорі працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Додатково, з метою ліквідації переметів на дорозі М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ в межах Бердянського районуЗапорізької області, було організовано роботу снігоприбиральної техніки в режимі патрулювання.

Станом на 16-00 год. завдяки злагодженій роботі оперативних сил реагування всі обмеження руху автомобільного транспорту зняті. Рух транспортних засобів всіх видів  та типів здійснюється в штатному режимі в залежності від стану покриття.

Проїздвсіма ділянками доріг державного значення забезпечено,  заторів на всіх ділянках автомобільних доріг державного значення не зафіксовано.

Під’їзд до населених пунктів в межах доріг державного значення забезпечено.

Температура повітря в нічний час у західних областях -5 -15°С, на іншій території країни від – 2 до -7°С.

На перевальних ділянках доріг (Абранський, Ужоцький, Латірський, Вишківський перевали) випадає сніг. Стан покриття на більшості перевалів засніжене, на решті покриття місцями мокре.

Стан покриття на а/д державного значення у Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Луганській, Дніпропетровській та Херсонській областях засніжене; у Запорізькій та Донецькій областях місцями перемети.

Виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється обробка протиожеледними матеріалами.

Проїзд на дорогах державного значення забезпечено.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяні в роботі 469 одиниць техніки та 701 робітник, на чергуванні 1203 одиниці техніки та 1621 робітник.

За повідомленням УкрГМЦ 5 січня в західних, вночі і в східних областях помірний сніг, вдень в північних областях невеликий сніг, на решті території без опадів. На дорогах України ожеледиця. Вітер до 5-10 м/с. Температура вночі -4-9°С, у центральних областях та на півночі Лівобережжя до 12° морозу, вдень 1-6° морозу, на півдні країни близько 0°