УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 06.01.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 06.01.2020р.

Станом на 06-00 год. 06.01.2020р. місцями невеликий сніг у Чернівецькій та Черкаській областях, мряка в Одеській і Запорізькій, ожеледь у Херсонській, туман у Кіровоградській області. На решті території без опадів.

Середня температура повітря на заході і півночі -1-3°С, у центральних, східних та південних областях -2+2°С.

Покриття на дорогах державного значення мокре, у Закарпатській та Івано-Франківській місцями засніжене, у Рівненській, Одеській та Херсонській областях місцями ожеледиця.

На перевальних ділянках доріг без опадів, лише на Вишківському перевалі невеликий сніг. Температура повітря -4-8°С. Стан покриття перевалів місцями засніжений.

Виконуються роботи з очистки проїзної частини доріг від снігу та обробка протиожеледними матеріалами.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено, заторів в русі не зафіксовано.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 909 одиниць техніки та 1 334 робітники.

За добу на «Гарячу лінію» Укравтодору від водіїв щодо зимового утримання доріг надійшло 6 звернень, по яким було вжито заходи оперативного реагування.

За повідомленням УкрГМЦ 06 січня вдень помірний мокрий сніг у південно-східній частині України, на решті території без опадів. Температура повітря вдень -2°+3°С, в Карпатах -5-10°С . Вітер західний та північно-західний, 7-12 м/с.