Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 06.02.2019р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 06.02.2019р.

 

Станом на 06-00 год. 06.02.2019 р. опади у вигляді невеликого снігу в північних областях, де випало від 1 до 2 см снігу; спостерігається туман у центральних, південних та подекуди в східних областях; невеликий дощ у Хмельницькій області; на решті території без опадів.

Середня температура повітря в більшості областей -2 +1°С.

На перевальних ділянках доріг без опадів. Температура повітря -7 +1°С. Стан покриття подекуди мокре, лише на Вишківському перевалі засніжене.

Стан покриття на а/д державного значення в більшості областей мокре, у Київській, Сумській та Чернігівській областях місцями засніжене.

Виконуються роботи з розчистки узбіччя та обробка протиожеледними матеріалами проїзної частини дороги.

Проїзд на дорогах державного значення забезпечено.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяні в роботі 206 одиниця техніки та 317 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 06 лютого в країні, крім півдня, місцями невеликий мокрий сніг, у північних областях помірний мокрий сніг. У більшості центральних, південних та східних областей туман. На дорогах, крім півдня, місцями ожеледь.

Температура повітря протягом доби 0-5°С тепла, в Карпатах близько 0°С.