Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 09.01.2019р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 09.01.2019р.

Станом на 06-00 год. 09.01.2019 р. місцями невеликий сніг у Київській, Полтавський, Черкаській, Волинській, Дніпропетровській, Харківській, Луганській, Донецькій, Миколаївській та Запорізькій областях. На решті території без опадів. Температура повітря в нічний час на всій території коливається від -3 до -19°С.

На перевальних ділянках Івано-Франківської та Закарпатської областей невеликий сніг. Температура повітря до -10°С. Стан покриття місцями засніжене.

Стан покриття на а/д державного значення в більшості областей засніжене, на півдні та в центрі сухе, у Донецькій області через поривчастий вітер виникають перемети.

Для координації дій служб відповідальних за належне транспортне  сполучення при Укравтодорі працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється обробка доріг протиожеледними матеріалами.

Проїзд на дорогах державного значення забезпечено.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 479 одиниць техніки та 698 робітників.