Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 09.02.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 09.02.2020р.

Станом на 06-00 год. 09.02.2020р. без істотних опадів.

Середня температура повітря у східних та південних областях -9-12°С; у північних, центральних та західних областях -2-9°С.

Покриття на дорогах державного значення у Запорізькій області місцями засніжене, у Одеській області місцями ожеледиця, у Донецькій області місцями перемети; на іншій території сухе.

На перевальних ділянках доріг без опадів. Температура -10-17°С. Стан покриття на Вишківському засніжене, на інших сухе.

На дорогах державного значення виконуються роботи з очистки покриття від снігу та заметів, проводиться обробка протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів,  заокруглених ділянок тощо.

 Протягом дня на «Гарячу лінію» Укравтодору від водіїв щодо незадовільного зимового утримання надійшло 3 звернення, по яким було вжито заходи оперативного реагування.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 279 одиниць техніки та 226 робітника.

 

За повідомленням УкрГМЦ: 9 лютого  мінлива хмарність. Без опадів. На дорогах ожеледиця. 

Вітер переважно південно-західний 5-10 м/с.

Температура у західних та північних областях (крім Сумської) вдень 1-6°С тепла;  у східних, Дніпропетровській та Запорізькій областях 2-7°С морозу; на решті території близько 0°С.