Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 10.01.2019р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 10.01.2019р.

Станом на 06-00 год. 10.01.2019 р. місцями невеликий сніг у Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Кіровоградській, Львівській, Полтавській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях. У Одеській області – сніг з дощем. У Миколаївській області спостерігається туман. На решті території без опадів. Температура повітря в нічний час на всій території коливається від -15 до -1°С, у південних областях від -9 до 0°С.

На переважно без опадів, лише на Яблунецькому перевалі невеликий сніг. Температура повітря від -2 до -12°С. Стан покриття місцями засніжене.

Стан покриття на а/д державного значення в більшості областей засніжене, у Донецькій та Херсонській областях спостерігаються накати, у Одеській області – місцями ожеледиця.

Для координації дій служб відповідальних за належне транспортне  сполучення при Укравтодорі працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється обробка доріг протиожеледними матеріалами.

Проїзд на дорогах державного значення забезпечено.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 540 одиниць техніки та 700 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 10 січня у західних та північних областях невеликий сніг, температура -3-8°С; на решті території сніг, у Запорізькій області – помірний сніг, у південній частині мокрий сніг та дощ, місцями налипання мокрого снігу та ожеледь, на півдні температура від -3 до +2°С.

Вітер південно-східний 5-10 м/с, у південних та східних областях місцями пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини.