Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 10.02.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 10.02.2020р.

Станом на 06-00 год. 10.02.2020р. без істотних опадів.

Середня температура повітря у східнихта частині південних областей -8-15°С, у західних, північних, центральних -3-7°С, на крайньому заході -3+2°С.

Покриття на дорогах державного значення у більшості областей сухе, у Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Запорізькій областях місцями засніжене, на Одещині місцями ожеледиця.

На перевальних ділянках доріг без опадів. Температура повітря коливається від -9 до +2°С. Стан покриття в основному сухий, на Вишківському перевалі засніжений.

На дорогах державного значення виконуються роботи з обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок тощо.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору від водіїв щодо незадовільного зимового утримання надійшло 1 звернення, по якому було вжито заходи оперативного реагування.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 85 одиниць техніки та 137 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 10 лютого вдень у західних областях помірні, у північних, Вінницькій та Черкаській областях невеликі опади у вигляді дощу. В Карпатах значний мокрий сніг, хуртовини.

Вдень в Україні пориви вітру 15-20 м/с, у західних областях сильний вітер 25-30 м/с, в Карпатах 35-40 м/с.

Температура повітря вдень +1+6°С, у східних, Дніпропетровській та Запорізькій областях -3-5°С.