УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 12.02.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 12.02.2020р.

Станом на 06-00 год. 12.02.2020р. місцями мокрий  сніг у Запорізькій, Львівській, Рівненській, Харківській, Донецькій, Луганській, Сумській, Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Кіровоградській, Полтавській та Сумській областях, дощ у Херсонській, Черкаській і Київській областях.

Середня температура повітря 0+3°С, на сході -1-3°С.

Покриття на дорогах державного значення у більшості областей мокре, в Луганській, Закарпатській та інших областях із сніговими опадами місцями засніжене, Донецькій області на дорогах місцями перемети, Полтавській області  місцями «снігова каша».

В Дніпропетровській області в період 08-30 год. до 13-30 год. з метою попередження утворення заторів та для безпеки водіїв було закрито рух  автотранспорту для всіх категорій на автомобільній дорозі М-04-1 Південний обхід м.Дніпро, км. 0+000 – 18+000.

На перевальних ділянках доріг в Івано-Франківській, Львівській та Закарпатській  області місцями невеликий мокрий сніг. Температура повітря -2-4°С. Стан покриття в основному мокрий, перевалах Івано-Франківської та  Закарпатської областей  місцями засніжений.

На дорогах державного значення виконуються роботи з очистки покриття від снігу та заметів, проводиться обробка протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок тощо.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору від водіїв щодо незадовільного зимового утримання надійшло 5 звернень, по яких було вжито заходи оперативного реагування.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 988 одиниця техніки та 1338 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 12 лютого хмарно з проясненнями. Невеликий мокрий сніг та дощ в більшості центральних , Херсонській, Запорізькій та Донецькій, вдень у східних областях помірні опади.

На дорогах ожеледиця. Вітер переважно  західний, 7-12м/с, пориви 15-20 м/с.

Температура  вночі від 3° тепла до 2° морозу на крайньому сході країни та високогір’ї  Карпат 3-8° морозу; вдень  0-5° тепла, на Одещині та Миколаївщині 4-9° тепла.