УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 13.01.2021р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 13.01.2021р.

Станом на 06-00 год. 13.01.2021р. невеликий сніг у Житомирській, Волинській, Львівській, Закарпатській та Вінницькій областях. Помірний сніг у Луганській, Одеській, Полтавській, Харківській, Херсонській, Миколаївській та Кіровоградській, де випало до 5см. Сильний сніг у Дніпропетровській та Запорізькій областях випало до 10см. Сніг з дощем у Донецькій та Запорізькій (на півдні) областях.

Температура повітря в західних областях -4+0°С, північних, центральних та східних -4-2°С, на півдні -3+1°С.

Покриття на дорогах державного значення в областях де спостерігаються опади мокре, де інтенсивні опади покриття засніжене, в решти областей - сухе.

На перевальних ділянках невеликий сніг, випало до 2 см. Температура повітря -6-1°С. Стан покриття  мокре.

В областях з опадами виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється їх обробка протиожеледними матеріалами.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 844 одиниці техніки та 1036 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 13 січня у східних, Сумській, Полтавській, Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій областях значний сніг (висота снігового покриву 5-15 см), пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця; в Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях налипання мокрого снігу та ожеледь (І рівень небезпечності, жовтий).

Погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

Температура вночі 1-6° морозу, вдень від 4° морозу до 1° тепла.