Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 13.02.2019р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 13.02.2019р.

Станом на 06-00 год. 13.02.2019 р. активний циклон, що зайшов на територію країни  спричинив складні погодні умови, які супроводжувались  мокрим  снігом з дощем.

Помірний сніг в Полтавській, Чернігівській та Сумській областях приріст снігового покрову  від 6 до 12 см. Місцями невеликий сніг з дощем Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській та Чернівецькій  областях,  дощ в Харківській і Дніпропетровській області.

Температура повітря на більшій території коливається від -3 до +4°С, східних та південних  областях  +2+5°С.

Стан покриття на а/д державного значення в Івано-Франківській, Київській, Черкаській та Закарпатській областях засніжений, місцями ожеледиця в Рівненській, Одеській, Чернівецькій областях на решті території областей місцями мокре.

Для координації дій служб відповідальних за належне транспортне  сполучення при Укравтодорі працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у складі представників ДСНС, Нацполіції, ПАТ «ДАК», КОДА.

В областях, де спостерігались опади протягом доби, виконуються роботи з повної розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється їх обробка протиожеледними матеріалами.

 Великовагові транспортні засоби, направлялись на майданчики відстою біля об’єктів сервісу (мотелі, готелі, кемпінги тощо), а також на придорожні площадки, що були завчасно розчищені та підготовлені для відстою транспорту з метою недопущення їх скупчення на складних ділянках доріг.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення виконується без обмежень, заторів не зафіксовано, за винятком тимчасових ускладнень руху  великовагових автомобілів в Київський а/д Н-01, Р-18, Т-10-22, Вінницький а/д М-21 та  Черкаський областях а/д Н-01, а також на виїзді з м. Чернівців а/д М-19 де в наслідок різкого пониження температури повітря під час дощу виникла ожеледиця. Вжитими оперативними заходами рух на всіх ділянках доріг держаного значення забезпечено.

Сніг на перевальних ділянках доріг в Львівській та Івано-Франківській областях. Температура повітря -2-7°С. Стан покриття мокре та місцями засніжене.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяні в роботі 647 одиниць техніки та 961 робітник.

За повідомленням УкрГМЦ 13 лютого хмарна погода, вночі  та вранці  невеликий мокрий сніг на Полтавщині, Сумщині та Харківщині помірний дощ з переходом в мокрий сніг, вдень на більшості областей без опадів.

На дорогах західних, центральних та північних  областей подекуди ожеледиця. Температура вночі -1-6°С морозу,