УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 15.01.2021р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 15.01.2021р.

Станом на 06-00 год. 15.01.2021р. невеликий сніг спостерігається у Житомирській, Київській, Чернігівській, Рівненській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій, Чернівецькій та Черкаській областях, де випало від 5 до 10см.

Температура повітря на всій території коливається від -10°С до -2°С, на Одещині -12+2°С.

Покриття на дорогах державного значення в більшості областях мокре, де останню добу випадали або йдуть опади покриття місцями засніжене (Волинська, Донецьк, Київська, Львівська, Рівненська, Черкаська області), місцями ожеледиця у Дніпропетровській та Миколаївській областях.

На перевальних ділянках сніг йде вже другу добу, випало 10-35 см. Температура повітря -10-4°С. Стан покриття  мокре в Закарпатській, в Львівській на покритті снігова каша, в Івано-Франківській покриття засніжене.

В областях виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється їх обробка протиожеледними матеріалами.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 1410 одиниць техніки та 1881 робітник.

За повідомленням УкрГМЦ 15 січня хмарно, в Україні, крім південних областей, невеликий сніг.

На дорогах місцями ожеледиця.

Вітер північно-західний, 5-10 м/с.

Температура протягом доби 3-8° морозу, у західних та північних областях 8-13° морозу, вдень у південних областях від 3° морозу до 2° тепла.