УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 20.01.2021р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 20.01.2021р.

Станом на 06-00 год. 20.01.2021р. сильний сніг в гірських районах Львівській, Закарпатській областях випало до 20см., Тернопільській області до 8 см.,   невеликий сніг у  Вінницькій, Волинській, Хмельницькій, Чернівецькій області; в інших регіонах  без опадів.

Температура повітря на заході -6-9°С на решті територій країни  території   від -13° до -25°С.

Покриття на дорогах державного значення в більшості областей сухе, в областях де спостерігаються опади мокре, Дніпропетровській області місцями ожеледиця; у Донецькій області – місцями накати. У Волинській, Запорізькій Луганській, Закарпатській  місцями засніжене.

На перевальних ділянках доріг в Закарпатській та Львівській області сильний сніг  Івашківській, Орявській перевали – приріст снігового покрову до 20 см, Абранській, Яблунецькій, Торунській, Латірській та Ужоцький приріст до 10-15 см. Температура повітря -7-9°С. Стан покриття місцями мокре, на Яблунецькому, Вишківському, Латірському та Торунському перевалі місцями засніжено.

В областях з опадами виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється їх обробка протиожеледними матеріалами.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору від водіїв надійшло 3 звернення щодо незадовільного зимового утримання доріг, по яких було вжито заходи оперативного реагування.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 586 одиниць техніки та 841 робітник.

За повідомленням УкрГМЦ 20 січня мінлива хмарність, без опадів, лише у західних областях та в Криму невеликий сніг, вдень місцями з дощем; на Закарпатті значний сніг.

На дорогах ожеледиця.

Вітер переважно південний 5-10 м/с.

Температура повітря вночі 15-20°, вдень 5-10°  морозу, у північно-східних і східних областях вночі 21-26° , вдень 12-17°  морозу,  на заході країни та  в Криму вночі 4-9° морозу, вдень 2° морозу до 3° тепла.