УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 20.11.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 20.11.2020р.

Станом на 06-00 год. 20.11.2020р. слабкий дощ випадає в західних областях, на решті території країни без опадів.

Температура повітря в центрі та півночі -4+1°С, у західній частині +1+9°С, на півдні -4+5°С, в східних областях -8-3°С, в Луганській області -15-7°С.

Покриття на дорогах державного значення у більшості областей сухе, в областях де йде дощ покриття мокре, у Дніпропетровській області місцями ожеледиця.

Майже на всіх перевальних ділянках доріг йде дощ, лише на Івашківському та Орявському невеликий сніг . Температура повітря +1+4°С. Стан покриття мокре.

На дорогах державного значення виконуються роботи з обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок тощо.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 87 одиниць техніки та 100 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 20 вересня хмарно, у західних, вдень і в більшості північних та центральних областей дощ та мокрий сніг, на решті території без опадів.

Вітер південно-східний та південний (у західній частині  північно-західний), 7-12 м/с.

Температура у західних областях протягом доби 1-6° тепла, на решті території вночі від 1° тепла до 4° морозу, у східній частині 7-12° морозу, вдень від 1° морозу до 4° тепла.

На дорогах країни , крім західних та південних областей, місцями ожеледиця.