УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 22.02.2019р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 22.02.2019р.

Станом на 06-00 год. 22.02.2019 р. місцями сніг у Вінницькій, Волинській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій та Закарпатській областях, в яких покриття снігу досягає 1-2 см; опади у вигляді дощу у Одеській та Чернівецькій областях, на решті території без опадів.

Середня температура повітря в більшості областей -5+1°С.

На перевальних ділянках доріг переважно сніг. На торунському перевалі сніговий покрив досягає 5 см (на грунті). Температура повітря -2 +1°С. Стан покриття переважно мокрий, на Яблунецькому та Вишківському перевалах місцями засніжене.

Стан покриття на а/д державного значення переважно мокре, у Вінницькій та Волинській областях місцями засніжене.

Проїзд на дорогах державного значення забезпечено.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяні в роботі 408 одиниць техніки та 537 робітники.

За повідомленням УкрГМЦ 22 лютого в західних, південних, Житомирській, Вінницькій, Кіровоградській, Дніпропетровській та Донецькій областях сніг, на Закарпатті, Прикарпатті та Одещині сніг місцями з дощем, подекуди налипання мокрого снігу, в Карпатах значний сніг, на решті території без істотних опадів.

На дорогах подекуди ожеледиця.

Вітер переважно північний 7-12м/с, у західній та південній частині місцями пориви 15-20 м/с, хуртовини.

 Температура повітря вдень на півночі Лівобережжя -7-2°С; на Закарпатті, Прикарпатті, Одещині та Миколаївщині протягом доби -3+2°С.