УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 22.12.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 22.12.2020р.

Станом на 06-00год. 22.12.2020р. невеликий сніг випадає в  Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях, де випало до 4 см. Туман у Київській та Івано-Франківській областях. На решті території без опадів.

Середня температура повітря на більшості території країни  -3+1°С, на сході та північному сході  -10-3°С.

Покриття на дорогах державного значення в областях, де спостерігається туман – мокре, де сніг – місцями засніжене, на решті - сухе.

На більшості перевальних ділянках доріг без опадів, лише у Івано-Франківській області туман. Температура повітря від -5+2°С. Стан покриття  мокре, на Закарпатті - сухе.

На дорогах державного значення виконуються роботи з обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок. В областях з опадами виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється їх обробка протиожеледними матеріалами.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 245 одиниць техніки та 337 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 22 грудня хмарно з проясненням. У Приазов’ї місцями невеликий сніг, вдень в більшості західних областей невеликий дощ, в горах з мокрим снігом, на решті території без опадів.

Вночі та вранці на заході країни місцями туман.

Вітер переважно південно-східний, 5-10 м/с.

Температура повітря у східних та північно-східних областях вночі 6-11° морозу вдень 1-морозу, на решті території вночі 0-5° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла, на Закарпатті та Прикарпатті 4-6° тепла