УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 24.12.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 24.12.2020р.

Станом на 06-00год. 24.12.2020р. невеликий сніг випадає у Дніпропетровській,  Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Херсонській та Чернігівській областях, де випало від 2 до 8 см снігу. Туман у західних, північних та Одеській областях. У Львівській та Закарпатській областях невеликий дощ. На решті території без опадів.

Середня температура повітря на сході країни  -4-1°С; переважно в північних, центральних областях -1+1°С; у західних та Одеській областях +1+5°С.

Покриття на дорогах державного значення переважно мокре, у Сумській області – засніжене; у Дніпропетровській та Луганській областях місцями ожеледиця.

На більшості перевальних ділянках доріг без опадів, лише у Закарпатській області - дощ. Температура повітря від +1+5°С. Стан покриття  мокре, на Вишківському перевалі снігова каша.

На дорогах державного значення виконуються роботи з обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок. В областях з опадами виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється їх обробка протиожеледними матеріалами.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

 

За повідомленням УкрГМЦ 24 грудня хмарно. Вдень помірний мокрий сніг та дощ (на Закарпатті протягом доби помірний дощ), лише у східних та Запорізькій області без істотних опадів.

У північно-східних областях ожеледь, у північних, центральних та східних областях на дорогах ожеледиця, у західних областях вночі та вранці місцями туман.

Вітер південний, південно-східний, 7-12 м/с.

Температура повітря у західних та Одеській областях вдень 5-10° тепла; у східних, Сумській, Полтавській та Запорізькій областях 0-3° морозу; на решті території від 2° морозу до 3° тепла.