УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 27.01.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 27.01.2020р.

Станом на 06-00 год. 27.01.2020р. без опадів, Закарпатська область місцями невеликий дощ, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська та Херсонська область місцями  туман.

Середня температура повітря на півдні -1-3°С, сході та заході 0-2°С, центрі 0+2°С, Чернівецька область -10-5°С

Покриття на дорогах державного значення  сухе, Закарпатській області місцями мокре.

На перевальних ділянках доріг без опадів, лише Ужоцький перевал місцями невеликий дощ.. Температура повітря -1+3°С. Стан покриття сухий, на Вишківському перевалі місцями засніжене, Торунському, Яблунецькому та Ужоцькому місцями мокре..

На дорогах державного значення виконуються роботи з обробки покриття протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, шляхопроводів, заокруглених ділянок.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 41 одиниці техніки та 65 робітників.

За добу на «Гарячу лінію» Укравтодору від водіїв, щодо зимового утримання доріг, скарг не надходило.

За повідомленням УкрГМЦ 27 січня хмарно з проясненнями, без опадів, лише вдень у Карпатському регіоні невеликий мокрий сніг, сніг з дощем; у Кіровоградській, південних областях та в Криму дощ.

Вітер західний, північно-західний 3-8 м/с.

Температура повітря вночі від +2°С тепла  до -3°С морозу. Вдень 0+5°С, на півдні країни та Прикарпатті +3+8°С тепла.