УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 28.12.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 28.12.2020р.

Станом на 06-00 год. 28.12.2020р. невеликий дощ в Одеській, Черкаській та Закарпатській областях, місцями туман в Харківській, Луганській області, мряка  в Вінницькій області.

Середня температура повітря західних, центральних та північних областях  країни -1-3°С, на півдні +1+10°С, в східних областях  -2-11°С 

Покриття на дорогах державного значення в областях з опадами мокре, в Луганській, Черкаській та Дніпропетровській  області  місцями ожеледиця, в решті областей сухе.

На перевальних ділянках доріг дощ, температура повітря в горах +2+4°С. Стан покриття мокрий.

На дорогах державного значення виконуються роботи з ліквідації зимової слизькості  та ожеледиці, проводиться обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору від водіїв щодо незадовільного зимового утримання доріг надійшло 2 звернення, по яким були прийняті заходи оперативного реагування.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 563 одиниці техніки та 710 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 28 грудня вночі на Правобережжі мокрий сніг, вдень в Україні, крім південно-східної частини, переважно дощ.

Температура вночі 0-5°  морозу, вдень 1-6° тепла, на крайньому півдні та Закарпаття вночі 1-5° тепла, вдень 6-1°1 тепла, на півдні Одещини до 13° тепла.

Пориви вітру 15-20 м/с, в Карпатах 25-30 м/с, у південних, центральних, західних та північних областях ожеледь, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).