УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 29.01.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 29.01.2020р.

Станом на 06-00 год. 29.01.2020р. в північних, центральних та південних областях спостерігається туман, на сході країни невеликий дощ. В західних областях дощ з мокрим снігом при плюсовій температурі.

Середня температура повітря від -1° до +4°С.

Покриття на дорогах державного значення в більшості областей мокре.

На перевалах Івашківській, Орявський, Торунський випадає сильний сніг, де випало до 10-15см. На Ужоцькому, Яблунецькому, Вишківському невеликий сніг до 5см. на решті перевалах йде дощ при плюсовій температурі.  Температура повітря коливається від -3° до +2°С. Стан покриття мокре, на Вишківському та Ужоцькому перевалах засніжене.

На дорогах державного значення виконуються роботи з очистки проїзної частини дороги від снігу та обробки покриття протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, шляхопроводів, заокруглених ділянок.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 264 одиниці техніки та 325 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 29 січня хмарно, дощ з переходом на Правобережжі в мокрий сніг, вночі на Закарпатті значні опади, лише у більшості північних та центральних областей вночі без істотних опадів.

У західній частині місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

Вітер південний з переходом на західний, 7-12 м/с, в Україні, крім східних областей пориви 15-20м/с.

Температура протягом доби від 1° морозу до 4° тепла (вдень на півдні країни 5-10° тепла).

У Карпатах помірний, вночі значний сніг, Хуртовина; температура вночі та вдень 4-9° морозу.