УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 30.01.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 30.01.2020р.

Станом на 06-00 год. 30.01.2020р. в північних, центральних та західних областях спостерігається сніг, де випало до 7 см. (Полтавська область). В Житомирській, Рівненській, Луганській та Херсонській місцями дощ при плюсовій температурі.

Середня температура повітря від -1° до +6°С.

Покриття на дорогах державного значення в більшості областей мокре, з утворенням ожеледиці, яка ліквідовувалася по мірі виникнення.

На перевалах Івашківській, Орявський, Ужоцький, Яблунецький, Вишківський йде невеликий сніг, де випало до 2-4см., на решті перевалах без опадів.  Температура повітря коливається від -5° до -1°С. Стан покриття мокре, на Вишківському та Торунськоту перевалах засніжене.

На дорогах державного значення виконуються роботи з очистки проїзної частини дороги від снігу та обробки покриття протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, шляхопроводів, заокруглених ділянок.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 835 одиниц техніки та 1122 робітника.

За повідомленням УкрГМЦ 30 січня хмарно, вночі дощ та мокрий сніг, у західних та північних областях місцями налипання мокрого снігу, вдень невеликий мокрий сніг, на Чернігівщині та Сумщині протягом доби значний мокрий сніг, хуртовини; лише у південних та східних областях вдень без опадів.

Вночі на дорогах північної половини країни ожеледиця.

Вітер західний, 7-12 м/с, у більшості областей пориви 15-20 м/с.

Температура вдень 0-5° тепла, у південній частині 4-9° тепла, у Карпатах протягом доби 2-7° морозу.