УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 08-00 год. 22.01.2019р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 08-00 год. 22.01.2019р.

Станом на 08-00 год. 22.01.2019р. в Закарпатській та Волинській областях місцями невеликий сніг. В інших областях без опадів. Температура повітря коливається від -20° до -2°С.

На перевальних ділянках доріг без опадів. Температура повітря -18-6°С, стан покриття на Ужоцькому та Торунському перевалах снігова каша, на інших ділянках - мокре та місцями засніжене.

Стан покриття на а/д державного значення в більшості областей засніжене, в Донецькій області – місцями накати, в Запорізькій області на дорогах спостерігається місця ожеледиця.

Для координації дій служб відповідальних за належне транспортне  сполучення при Укравтодорі працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється обробка протиожеледними матеріалами.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено, заторів не зафіксовано.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 560 одиниць техніки та 760 робітника.

За повідомленням УкрГМЦ 22 січня без опадів, лише вдень на Закарпатті та Прикарпатті місцями невеликий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Температура повітря вдень-5-10°С; у західних та південних областях вдень  0-5° морозу.