УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Голова Укравтодору особисто контролюватиме за відновленням дорожньої інфраструктури Луганщини

Голова Укравтодору особисто контролюватиме за відновленням дорожньої інфраструктури Луганщини

Голова Укравтодору Андрій Батищев особисто контролюватиме за відновленням дорожньої інфраструктури Луганщини, що була зруйнована за час бойових дій на Сході України

 

З цією метою за його ініціативи наприкінці грудня було створено спільно з облдержадміністрацією Луганської області робочу групу з питань функціонування дорожньо-транспортної інфраструктури регіону.

«Дороги у зоні АТО – це одне з найболючіших питань для Укравтодору. Через військові дії лише на підконтрольній Україні території Луганської області було зруйновано майже 700 кілометрів доріг загального користування  та нанесено збитків на суму понад 3 мільярди гривень.  Щоб подолати наслідки військової агресії та відновити дороги Луганщини нам необхідно об’єднати зусилля Укравтодору, Служби та місцевої влади. Лише за таких умов ми зможемо не тільки розробити дієвий план, але й якнайшвидше втілити його у життя», – прокоментував ініціативу Андрій Батищев.

За його словами, він нещодавно зустрічався з Губернатором Луганщини Георгієм Тукою для обговорення нагальних інфраструктурних потреб регіону та плану їх реалізації. 

«Нині ми маємо першочерговий перелік доріг, які входять до так званого маршруту «Кільце життя». Саме їх відновлення, за чітким переконанням Георгія Туки, є найнеобхіднішим для забезпечення сталого сполучення між мирним населенням, блокпостами та зоною розмежування. Укравтодор розуміє усю важливість та необхідність цього проекту, тому наразі ми вишукуємо необхідні кошти для відновлення доріг цього маршруту, як в Держбюджеті, так і у закордонних донорів», – зазначив Голова Держагенства. 

Довідка: Мережа автомобільних доріг загального користування у Луганській області нараховує близько  3614 км. За інформацією Служби автодоріг Луганської області, за період військового конфлікту у регіоні було зруйновано 836 км доріг загального користування та понад 21 об’єкт дорожньої інфраструктури (шляхопроводи, пішохідні та автомобільні мости). Для реанімування дорожньої мережі області, що розташована як на підкотрольній, так і на окупованій території, необхідно понад 4 мільярди гривень.

Прес-служба Укравтодору