Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Голова Укравтодору закликає членів Громадських рад активно контролювати якість дорожніх робіт

Голова Укравтодору закликає членів Громадських рад активно контролювати якість дорожніх робіт

Укравтодор планує провести  круглий стіл за участі керівників дорожньої галузі та членів Громадських рад, для координації і планування спільних заходів з контролю за якістю виконуваних робіт

 

Громадські ради, які керівництво Укравтодору обіцяло створити до кінця квітня в усіх регіонах країни, вже приступили до активної роботи з контролю за роботою Служб автомобільних доріг.

Держагенство закликає усіх активістів, що виявили бажання приймати безпосередню участь у контролі за роботою дорожників, виконувати взяті на себе обов’язки належно та віддано.

«Фінансування галузі вкрай обмежене, а дороги в критичному стані. Тому ми не можемо дозволити собі помилки та халатність. В цьому році Укравтодор і особисто я, приділятимемо особливу увагу контролю за якістю виконуваних робіт – позапланово виїжджатимемо на дороги в усіх областях України.  Та керівництво Держагентства не може проконтролювати латання кожної вибоїни, тому я звертаюся до кожного активіста та громадянина, якого турбують українські автошляхи: звертайте увагу на помилки, фіксуйте їх та повідомляйте нам. Лише за умовою постійного громадського контролю ми зможемо справді реформувати дорожню галузь – подолати корупцію та змусити виконувати дорожні роботи якісно», – зазначив Голова Укравтодору Андрій Батищев.

За його словами, наприкінці травня Укравтодор планує провести загальний круглий стіл за участі керівників дорожньої галузі та членів Громадських рад, для координації і планування спільних заходів з контролю за якістю виконуваних робіт на дорогах загального користування по всій Україні. 

 

Нагадаємо,  24 січня 2016 року Голова Укравтодору Андрій Батищев забов’язав до 29 квітня керівництво Служб автодоріг в усіх областях заснувати при своїх відомствах Громадські ради.

Прес-служба Укравтодору