Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » ІНФОРМАЦІЯ про погодні умови та стан проїзду на дорогах державного значення в Україні станом на 07-30 год. на 18 січня

ІНФОРМАЦІЯ про погодні умови та стан проїзду на дорогах державного значення в Україні станом на 07-30 год. на 18 січня

Станом на ранок 18 січня інтенсивні опади у вигляді снігу спостерігаються у Вінницькій, Одеській, Черкаській, Полтавській та Сумській областях, в Одеській та Полтавській областях сніг з дощем. Мряка - в Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях. На сході країни невеликий сніг. На заході без опадів. Температура повітря у північних та центральних областях -4 до +3°С, в південних -3 - +7°С, в східних -7- +2°С, в західних областях від -1 до -8°С. 
На перевальних ділянках доріг без опадів, температура повітря -3 -7°С.

Стан покриття на дорогах державного значення – переважно мокрий.

Діє заборона на дорогах державного значення для великовагового транспорту в Одеській, Вінницькій, Черкаській, Чернігівській, Миколаївській та Київській областях.

Для оперативного забезпечення проїзду протягом доби задіяно 1090 одиниць техніки та понад 1400
робітників, на чергуванні 821 одиниць техніки та 1160 робітників.

За повідомленням Гідрометцентру, 18 січня в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, Київській, Чернігівській та Сумській областях складні погодні умови: сильний мокрий сніг, часом з дощем, хуртовини, місцями дуже сильні опади, налипання мокрого снігу, на
решті території невеликий мокрий сніг. На дорогах ожеледиця.
Температура вночі 0-5° морозу, вдень від 3° морозу до 2 ° тепла, у південній частині протягом доби 0-5° тепла.

З огляду на погодні умови, Державне агентство автомобільних доріг України застерігає водіїв від поїздок на далекі відстані - особливо з дітьми.
У випадку, якщо Ви таки вирішили вирушити у подорож, пам'ятайте про безпеку на дорозі.
1. Дотримуйтеся швидкісного режиму. 
2. Будьте максимально уважні та обережні. Ваші дії на зимовій дорозі повинні бути повністю контрольованими та обдуманими . Пам'ятайте що швидкий розгін, різке гальмування і різкі повороти можуть стати причиною втрати кермування і заносу транспортного засобу.
3. Вмикайте фари ближнього світла. Це допоможе іншим водіям бачити ваш автомобіль.
4. Якщо сніжна буря або туман застали Вас зненацька під час руху, і ви не бачите нічого далі капота автомобіля, не зупиняйтеся відразу. Для того щоб зупинитися потрібно вибрати оптимальний і правильне місце.
Список місць відстою транспорту на дорогах України - далі:
http://ukravtodor.gov.ua/…/perelik_stoianok_ta_mists_vidsto…
Водіям, які вирушають у дорогу, особливо тим, хто подорожуватиме гірськими дорогами, радимо використовувати ланцюги протиковзання. Вони поліпшують зчеплення з дорожнім покриттям і запобігають ковзанню.