Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Інформація про стан проїзду на автодорогах державного значення на 08-00 год. 19.03.2018 р.

Інформація про стан проїзду на автодорогах державного значення на 08-00 год. 19.03.2018 р.

Знято обмеження в‘їзду великовантажних транспортних засобів до м. Кропивницький. Обмеження діяло з 16-00 год. 18.03.2018 р., з метою сталої роботи снігоприбиральної техніки в місті.

Протягом доби погодні умови на більшій території України визначав активний циклон, який на ранок 19 березня перемістився із західних та південних областей у східному напрямку.

Станом на 08-00 год. 19.03.2018р. сильний сніг спостерігається у Кіровоградській, Дніпропетровській, Харківській, Луганській та південно-східних частинах Полтавської і Черкаської областей, де сильний поривчастий вітер до 20 м/с спричиняє утворення переметів. Висота снігового покриву в деяких районах сягає до 20-25 см.

Невеликий сніг у Херсонській та Донецькій областях, у Запорізькій області – сніг з дощем.

Незначні опади у вигляді снігу в окремих районах Львівської області.

Покриття на автодорогах державного значення місцями засніжене.

Температура повітря коливається в межах від -6°до -16°С.

На перевальних ділянках доріг в Івано-Франківській та Львівській областях невеликий сніг. Температура повітря -8°-14°С морозу. Стан покриття засніжений.

В Укравтодорі працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, Служби автомобільних доріг в областях працюють в цілодобовому режимі.

Заборона руху не застосовувалась. Дорожні організації спільно з ДСНС та підрозділами патрульної поліції оперативно реагували на ситуації з недопущення виникнення заторів на автодорогах.

Проїзд дорогами державного значення та на їх перевальних ділянках забезпечено.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно 1120 одиниць техніки та 1470 робітників, в черговому режимі – 891 одиниця техніки та 1200 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 19 березня сильний сніг та хуртовини у Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Миколаївській областях. У Херсонській, Запорізькій, Донецькій областях мокрий сніг з дощем, місцями ожеледь. На решті території без опадів; на півдні та сході країни пориви вітру 15-20 м/с.

 

На фото – Донецька область