Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Капітальний ремонт дороги М-05 Київ – Одеса в рамках нашого пріоритетного проекту - коридору GO Highway - у Кіровоградській, Одеській, а пізніше Миколаївській, Херсонській областях плануємо провести в цементобетоні

Капітальний ремонт дороги М-05 Київ – Одеса в рамках нашого пріоритетного проекту - коридору GO Highway - у Кіровоградській, Одеській, а пізніше Миколаївській, Херсонській областях плануємо провести в цементобетоні

Про це керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак заявив під час виступу на VIІI Міжнародній конференції «UkrCemFor 2019», що проходить у Києві.

Славомір Новак: «Плануємо М-05 в цементобетоні в межах Кіровоградської, Одеській, Миколаївської та Херсонської областей – з огляду на високу інтенсивність руху та особливості температурного режиму».

Цього року ремонтуємо трасу Київ – Одеса за рахунок держбюджету, також плануємо капітально відремонтувати ділянки цієї дороги в Київській області за рахунок коштів МФО. Зокрема, у Черкаській області за кошти Дорожнього фонду ремонтуємо ділянку протяжністю 15 км. Це половина протяжності найбільш проблемної ділянки - між Жашковом і Уманню. В цьому році повністю підготуємо проектну документацію на капітальний ремонт цієї дороги на ділянках в Черкаській області та почнемо проектування цієї дороги в Кіровоградській, Миколаївській, Херсонській та Одеській областях.

Фінансування цього проекту буде здійснюватися за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій.

Славомір Новак: «Мені вдалося переконати наших європейських колег з Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку, щоб все наступне кредитне фінансування, яке ми отримаємо, було спрямоване саме на дорогу М-05 Київ – Одеса, аби за кілька років мати повноцінний автобан. Процес цих перемови був досить тривалим і проходив у Брюсселі, Лондоні, Києві. Наразі маємо підтримку європейських колег у цьому питанні».