Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак бере участь у робочій поїздці Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Хмельницької області

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак бере участь у робочій поїздці Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Хмельницької області

Цього року в області за рахунок коштів Державного дорожнього фонду проводиться ремонт дороги Н-25 Городище — Рівне — Староконстантинів (окремими ділянками). Окрім цього, у межах реалізації Програми покращення стану доріг за маршрутом Львів — Тернопіль — Умань, Біла Церква — Одеса — Миколаїв на дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький- Знам’янка у межах області заплановано ремонт 11 об’єктів. Програмою покращення стану дороги Н-03 Житомир — Чернівці передбачено фінансування 8 об’єктів.

Славомір Новак: «У межах проведення ремонтних робіт ми приділяємо особливу увагу одному з найважливіших пріоритетів нашої роботи – безпеці на дорозі. Під час проведення ремонтів ліквідуємо місця концентрації ДТП та аварійно-небезпечних ділянок, пропонуючи нові інженерні рішення, змінюючи геометричні параметри дороги.

Наприклад місце концентрації ДТП на ділянці дороги Н-03 Житомир – Чернівці в с. Гуменці (яку назвали «тещин язик») існувало більше 20 років. Що ми зробили для безпеки на цій ділянці? Зараз тут проводиться капітальний ремонт із влаштуванням додаткової смуги на підйом. Одночасно опрацьовується питання встановлення в цьому місці огородження типу «Нью Джерсі» для відокремлення напрямків потоків та неможливості виїзду транспортного засобу на зустрічну смугу».

В результаті ремонту проїзна частина стала ширшою майже вдвічі і, відповідно, безпечнішою.

Окремо керівник Укравтодору подякув Уряду за тісну співпрацю, зокрема і в питанні безпеки.

Нагадаємо, вчора Постановою Уряду було врегулювано технічні вимоги до сучасних засобів фото- та відео фіксації транспортних засобів.