Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак відкрив 16-й Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг і мостів «АВТОДОРЕКСПО 2018»

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак відкрив 16-й Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг і мостів «АВТОДОРЕКСПО 2018»

7 листопада почав роботу 16-й Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг і мостів «АВТОДОРЕКСПО 2018». Цього року подія представить понад 80-компаній з 10 країн світу, 20% з яких будуть брати участь у виставці вперше.

У своєму зверненні до учасників і гостей форуму Славомір Новак наголосив на позитивних  змінах, які вже відбулися в українській дорожньої галузі.

Славомір Новак: «Я маю честь вже третє брати участь у Міжнародному форумі «АвтодорЕКСПО».    Можу сказати, що за ці три роки галузь дуже змінилася. Ми заклали фундамент для подальшого розвитку, запровадили європейські принципи управління та фінансування, змінили підхід до контролю якості».

Керівник Укратодору зазначив, що впроваджувані реформи – це великий успіх України та всіх учасників цього процесу. Важливим є й те, що саме ці зміни мають найвищий ступінь довіри серед українців.

‘«Оновлені українські дороги потребують нових технологій, нової техніки, нового досвіду, - зауважив Славомір Новак. -   З огляду на це Міжнародний Форум дорожньої галузі АвтодорЕКСПО є прекрасним  майданчиком обміну досвідом та здобуття нових контактів, де зустрічаються найкращі фахівці своєї справи, які впроваджують сучасні стандарти проектування та будівництва доріг.

 Впевнений, що цей форум стане для всіх учасників успішною платформою діалогу, дозволить презентувати нові наукові розробки, закласти основи подальшої співпраці».

Виконуючий обов'язки директора ДП «ДерждорНДІ» Артем Безуглий наголосив на тому, що його відомство також докладає зусиль для розвитку наукових підходів до будівництва доріг, в тому числі через організацію профільних заходів. Артем Безуглий: "Одним з пріоритетних напрямків роботи Укравтодору є інноваційний розвиток. За останні два роки активно оновлюються будівельні норми та технічні стандарти, створюється нормативне підґрунтя для впровадження нових матеріалів та сучасних прогресивних технологій. Укравтодор завжди відкритий для інноваційних рішень, а наш галузевий інститут ДП "ДерждорНДІ" є надійною опорою у їх реалізації"

16 й Міжнародний форум "АВТОДОРЕКСПО" працює з 7 по 9 листопада у виставковому центрі "АККО Інтернешнл" в Києві. На ньому представлена велика експозиція спецтехніки, устаткування, технологій і матеріалів для дорожньої галузі, яка займе всі доступні площі виставкового центру. У другий день форуму 8 листопада, о 10.00 розпочне роботу науково-практична конференція.

Детальна інформація: http://avtodorexpo.ua/news/1028