Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак взяв участь у робочій поїздці Президента країни Петра Порошенка до Одеської області

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак взяв участь у робочій поїздці Президента країни Петра Порошенка до Одеської області

У межах візиту до області Глава держави ознайомився з ходом ремонту на міжнародній трасі М-15 Одеса-Рені та відвідав відремонтовану ділянку автошляху неподалік села Кирнички (на 193 кілометрі), яка раніше була однією з найпроблемніших на цій дорозі.

Під час огляду об’єкту Президент України наголосив, що будівництво транскордонного міжнародного маршруту, який з’єднає Україну, Румунію та Болгарію, відповідає економічним інтересам як цих трьох країн, так і інших європейських держав.

Славомір Новак: «Дорога М-15 має край важливе стратегічне та соціально-економічне значення. Вона з’єднує Південну Бессарабію з іншими районами Одеської області та країни в цілому.
Траса М-15 має високу інтенсивність руху, що пов’язане з розташуванням курортів в Одеській області, проходженням міжнародного маршруту в напрямку Молдови, Румунії, Болгарії та Туреччини, та поєднує п'ять портів - Одеський, Іллічівський, Білгород-Дністровський, Ізмаїльський і порт Рені. 
Саме тому цей проект для нас залишається одним із пріоритетних як в цьому році, так і в наступному».

Зараз на трасі М-15 загальною протяжність 289 км вже завершено ремонт на 226 км. На інших ділянках траси роботи продовжуються.

Зокрема, завершено поточний середній ремонт дороги М-15 Одеса-Рені на ділянці від с. Паланки (52 км) до с. Монаші, Білгород-Дністровського району (83 км). Наразі тривають додаткові роботи - встановлення бар’єрного огородження, влаштування освітлення на сонячних батареях, влаштування нових транспортних зупинок, нанесення розмітки.

Нагадаємо, цього року, 1 червня, було відкрито міст біля с. Паланки. В результаті мешканці Ізмаїлу, Болграду, Рені та інших населених пунктів, отримали можливість комфортних подорожей до обласного центру – Одеси та сусідніх країн – Молдови та Румунії.

Також завершується будівництво об’їзду м. Рені, що є надзвичайно важливим для мешканців міста, адже нова дороги сприятиме зменшенню кількості транзитного транспорту через місто, зниженню забруднення повітря, підвищенню безпеки на дорогах.