УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Корупційну складову в автодорожній галузі можливо подолати тільки фаховими діями співробітників правоохоронних органів

Корупційну складову в автодорожній галузі можливо подолати тільки фаховими діями співробітників правоохоронних органів

Прокуратура Дніпропетровської області затримала колишніх керівників ДП «Дніпропетровський облавтодор», - про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Наразі їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави 10 млн. грн.

Зі свого боку, Державне агентство автомобільних доріг України готове надати повну інформацію, яка допоможе у розслідуванні цієї справи.

Керівник Державного агентства автомобільних доріг має нульову толерантність до корупційних проявів, тому повністю підтримує дії правоохоронних органів.

Публічні кошти мають працювати на благо платників податків.

Незважаючи на те, що вказані співробітники були звільнені із системи автодорожньої галузі восени 2017 року, цей та інші приклади мають стати уроком для усіх, хто сподівається на нечесні заробітки в дорожній галузі.

Звертаємося з проханням до громадян, громадських організацій та всіх небайдужих людей, повідомляти про будь-які ознаки корупційної складової, які стосуються діяльності Укравтодору, Служб автомобільних доріг, Облавтодорів та людей причетних до діяльності вищезазначених організацій. Укравтодор передаватиме всю інформацію відповідним правоохоронним органам, а саме - Національному антикорупційному бюро, Служби безпеки України, Міністерству внутрішніх справ, Національний поліції.
Усі матеріали надсилайте за адресами: antycor@ukravtodor.gov.ua, antykorupcijaUAD@gmail.com.
Тел. : (044) 287-61-35

Зупинімо корупцію разом!